لیست مطالب
نمایش 1 - 1 از 1 نتیجه

نظرات دبیران

 

اکبری دبیر فیزیک

از آشنایی من با استاد نجفی فر بیش از 6 سال می گذرد اولین بار در اردوی آماده سازی و پیش ثبت نام بچه های المپیادی با ایشان آشنا شدم. مردی پرتلاش، پرشور و بسیار با انگیزه، مثبت اندیش و از جنس مردان عمل که هر چه در اندیشه اش می گذرد پس از مدتی به صورت کاری منسجم و عملیاتی بروز می نماید. برای ایشان آرزوی موفقیت دارم چون به همه ویژگی های بالا صداقت و معنویت را اضافه کرده اند و این رمز تفاوت ایشان با بقیه مشاوران است.

 

امامی دبیر تاریخ و جغرافیا و علوم اجتماعی

به نام یزدان پاک

شوق پرواز پرواز شور و هیجانف انرژی و حرکت رو به جلو است . جناب استاد نجفی فر پرانرژی و همیشه به دنبال برنامه های جدید و ایده های ناب هستند که با هم فکری سرکار خانم صادقی این ایده ها و افکار را پرورانده و به معنای واقعی به بهترین نحو عمل کرده اند.

 

پیمان امیری دبیر ریاضی

به نام خدا

در طول این مدت که بنده در مجموعه شوق پرواز تدریس می کنم می تونم بگم که یکی از بهترین کلاس کلاس ها را در تمام این 15 سال تدریس خودم در این مجموعه داشتم. دانش آموزان قوی و کوشا، کادر مجرب و دلسوز، مدیریت کارامد و قوی سرکار خانم صادقی و مشاوره ی دلسوز مهندس نجفی فر که از قوی ترین مشاورین درامد آموزش هستند. امیدوارم که بتونم سال های سال در این مجموعه و در کنار این افراد تدریس موفقی داشته باشم.

 

حمیدرضا تاجیک دبیر ادبیات

موفق و موید باشید

انسجام موجود در مجموعه شوق پرواز مثال زدنی است. زمینه پرواز بسوی موفقیت دانش آموزان در شوق پرواز فراهم است. این همه به برکت حضور پیوسته مهندس نجفی فر و سرکار خانم صادقی و تعامل مستمر آنها با دبیران و دانش آموزان حاصل شده است.

 

خانم عزیزی دبیر زبان

روزی که عنوان شوق پرواز را برای یک مجموعه آموزشی شنیدم به نظرم ترکیب بسیار زیبا و پر معنی آمد. فکر کردم یک زوجه مشاور با توانمندی هایشان به راحتی قادر خواهند بود اشتیاق رسیدن به هدف را در دانش آموزان ایجاد کنند و به آنها پرواز را بیاموزند. به انها مسیری را نشان دهند که برای رسیدن به هدفشان  قدم نه ، پرواز کنند و از دیگران سبقت بگیرند.

و اکنون که افتخار همکاری با آن مجموعه را دارم می بینم با تلاش و پیگیری های مداوم دانش آموزان ما چه زیبا در فضای آموزشی به پرواز درآمده اند.

 

خانم مهوش رضایی دبیر ادبیات

از زمانی که زیستن با مجموعه علمی آموزشی شوق پرواز را تجربه کرده ام به زعم این شاگرد ادبیات، شاهد تلاش های پر توان مسئولان و دست اندرکاران آن آقای مهندس نجفی فر و سرکار خانم صادقی بوده و هستم. مجموعه ای که با انتخاب عنوان شوق پرواز می کوشد تا ثابت کند که مستحق چنین نامی بوده و هست  و امید واثق بسته به آن زمانی بتواند کهکشانی از علم آموختگان را در حیطه ی فعالیت خود چنان علمی، فرهنگی باشد. امیدی معقول که با توجه به تلاش های خستگی ناپذیر چندان دور از وقفه نبوده و نیست.

 

قاضی دبیر ریاضی

به نام خدا

بعضی مواقع با خیلی انسان های خوب سالها کار می کنی و ارتباط داری ولی هیچوقت احساس راحتی و خوبی نداری، همش فکر می کنی انجام وظیفه بوده و خبری از دوستی و محبت نیست، همین عامل باعث کاهش انگیزه کارت میشه. افتخار آشنایی و کار با مجموعه شوق پرواز این ساختار های قدیمی را شکست و محیطی پر از دوستی متقابل و کار و تلاش را فراهم ساخت.

ممنونم، امیدوارم تا اوج پرواز کنی با شوقی که داری اونم در شوق پرواز.

با تشکر و سپاس

 

علی کریم پور دبیر شیمی

آقای نجفی فر را میشه با یک کلمه توصیف کرد "شصت"

شرافت: صداقت : توکل بر خدا

شرافت: بنده اعتقاد دارم زحمت از جنس شرافت است و انسان زحمت کش انسانی است با شرف، انسان های شریف حتما موفق می شوند.این موفقیت حتمی است.

صداقت: بار ها در همایش های شوق پرواز به شرکت کننده ها گفتم و تکرار می کنم که پشتوانه موفقیت شوق پرواز صداقت نجفی فر است، که صداقت کالایی است نایاب در دنیای امروز که با سرعت به سمت تاریکی و دوزخ در حرکت است.

توکل بر خدا: دیگه این احتیاجی به توضیح نداره که خانواده هایی که سرنوشت بچه هاشون به کسی می سپارند باید در اون مجموعه و در اون شخص ترس از خدا و توکل به خدا وجود داشته باشد و همین است که بچه ها و معلم ها و خانواده ها همیشه شوق پرواز را از خودشون میدونن.

 

لاسمی دبیر اقتصاد و منطق و فلسفه

به نام خدا

یکی از مهم ترین تصمیم های زندگی، در سال آخر دبیرستان رقم می خورد یعنی انتخاب مدرسه مناسب.

انتخاب مدرسه مناسب یعنی هموار کردن موفقیت در آینده. مدرسه ای را می توان مناسب معرفی کرد که دارای برنامه ای منسجم و هماهنگ بوده و از روز اول تا اخر  دارای هدف و برنامه باشد، در این چندین سال که در خدمت گروه آموزشی شوق پرواز بودم، این گروه را از موفق ترین گروه های آموزشی کشور دیدم، که برای ساعت به ساعت دانش آموزان دارای برنامه است. امیدوارم با انتخابی مناسب موفقیت خود را تضمین کنید.

 

مهندس مخدومی دبیر هندسه

مجموعه شوق پرواز ترکیبی از آموزش ، صداقت و اخلاق است.

جناب آقای مهندس نجفی فر و همسرشان زوجی دلسوز و مسئول .

و تعالی آموزش ، دغدغه اصلی زندگی شان می باشد.

برایشان سربلندی و دلهایی شاد آرزو مندم

 

میوه چی دبیر زیست

در این چند سال همکاری با شوق پرواز نظم ، مدیریت و برنامه ریزی به طور مشهودی متفاوت با مراکز دیگر و بسیار دقیق و جدی بوده است که این فقط به خاطر نظارت نظارت دقیق و مدیریت مجموعه است. انتخاب صحیح دانش اموزان و جو مناسب علمی از ویژگی های کلاس های این مجموعه است. امیدوارم این مجموعه پیشرفتی روز افزون داشته باشد.

 

نوید شجاعی  دبیر گسسته

شوق پرواز

از محدود گروه های اموزشی بسیار موفق و خوش فکر می باشد که در این 19 سال سابقه تدریس با آن برخورد داشته ام.

تسلط این زوج به مسائل آموزشی و آشنایی دقیق با شرایط روحی داوطلبان در این سال سرنوشت ساز باعث و عامل موفقیت آنها بوده و بسیار خوشحال هستم که افتخار همکاری با این مجموعه حرفه ای را دارم.

 

واثقی دبیر دین و زندگی

با عرض سلام و خسته نباشید

از همکاری با شما عزیزان بسیار خوشحالم                                        

امیدوارم هر روزتان درخشان تر و پربارتر باشد

گروه شوق پرواز بسیار پرتلاش با بینش عمیق و بسیار دلسوز بوده و بیشترین چیزی که بنده را تحت تاثیر قرار داده است صداقت و دوستی و انگیزه مثبت این گروه بویژه برای دانش اموزان که عاملی بسیار مفید برای آرامش و انضباط فکری عزیزان می باشد.

و در راس تمام این برنامه مدیریت دقیق جناب آقای مهندس نجفی فر و سرکار خانم صادقی می باشد.

با آرزوی موفقیت و سعادت و سلامت

 

بهزاد یوسفی دبیر عربی

به نام خدا

با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای همکار محترم و برادر بزگوار جناب آقای مهندس نجفی فر و همسر محترمشان سرکار خانم صادقی که در طول سال ها همکاری با ایشان متوجه علاقه ایشان به اعتلای سطح علمی و فرهنگی دانش آموزان گردیدم.

امیدوارم با امید و توکل به خدا و استفاده از همکاران مجرب بتوانید به بالاترین جایگاه در امر کنکور و آموزش در ایران برسید و همه دانش آموزان این مجموعه به بالاترین جایگاه های علمی در سطح ایران و بین الملل نائل گردند.

با امید سربلندی ایران و ایرانی

خانم آرمند دبیر شیمی

با سلام و احترام

مدیریت محترم دبیرستان دخترانه شوق پرواز از نظر برخورد با دبیرتان بسیار گرم و قانونمند هستند و من بسیار بسیار از ایشان راضی هستم و از نظر دانش آموزان به نظر من محیط بسیار مناسب و علم و انگیزه بسیار در آن ها بالاست.

با آرزوی موفقیت برای کادر دبیرستان و مدیریت محترم سرکار خانم صادقی